Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

«Національний тиждень читання»

Дата: 8 грудня 2023 о 16:36
21 перегляд

З 4 по 10 грудня стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», яку організував Український інститут книги.
Гасло цьогорічного тижня читання – «Бути своїми»: важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни.
З перших днів тижня у нас відбулися цікаві та пізнавальні заходи, які підкреслювали велике значення книги та читання у духовному й інтелектуальному розвитку нового покоління.

До першокласників завітали учениця 9 класу Валерія Цвик та вчитель української мови та літератури Наталія Приходько, вони подарували нашим маленьким друзям порцію казкового настрою та загадок. Діти відгадували казкових героїв із задоволенням!

Учні 2 класу не тільки читали для себе, але і ділилися казками з друзями. Завершили свої пригоди вікториною про казки, де кожен виявив себе як справжній експерт у світі літературних таємниць.

Учні 4 та 5 класів відвідали бібліотеку, де поговорили про важливість читання книг. Вони розуміють, що книга – це не просто розвага, але й стимул для розумової діяльності та розвитку творчого потенціалу.

Найменші учні нашого закладу створили патріотичні закладки для своїх книг, щоб надихатися національною гордістю при кожному перегортанні сторінки.

Протягом тижня уроки української літератури та літературного читання були справжнім фестивалем активного читання вголос!

Долучайтеся до тижня читання та діліться своїми захопленнями та враженнями в коментарях!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.